Aa
سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری فیش حقوقی چت آنلاین
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
196
بازدید هفته:
2155
بازدید ماه:
8516
بازدید کل:
229307
اخبار سایت
مدیرکل نوسازی مدارس استان در دیدار با فرمانده سپاه استان گیلان بیان داشت: مدارس ما نقش بسیار مهمی در انتقال ارزش ها و نشان دادن مفاخر ملی به دانش آموزان دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان، روز دوشنبه ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان در دیدار با سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان در جلسه شورای پشتیبانی بسیج دانش آموزی که با حضور محمد حسین رمضانی مدیرکل آموزش و پرورش برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی از خدمات مجموعه نوسازی مدارس و فعالیت اداره کل در حوزه احداث فضاهای آموزشی در استان گفت: جهاد مدرسه سازی در گیلان با قوت هرچه بیشتر ادامه دارد.

وی با بیان اینکه همه آحاد ملت در تلاش اند که ایران مثل همیشه سرافراز باشد، افزود: امنیت، نخستین نیاز هر خدمتی در کشور است و این مهم حاصل زحمات شبانه‌روزی کارکنان نیروهای مسلح در کشور بوده و این را با افتخار ارج می‌نهیم.

مهندس دقیق با بیان اینکه توسعه، گسترش و برقراری عدالت آموزشي رسالت محوری نوسازی مدارس می باشد، افزود: در دولت سیزدهم با هدف برقراری عدالت آموزشی و تربیتی گام های اساسی و بلندی برداشته شد.

وی اذعان داشت: تمام تلاش ما در این است تا حتی الامکان تمامی دانش آموزان به یک میزان از امکانات آموزشی برابر بهره مند شوند.

مدیرکل نوسازی مدارس در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه در حال حاضر در طراحی و معماری مدارس به پیشینه فرهنگی و تاریخی استان توجه ویژه شده است، خاطرنشان ساخت: مدارس ما نقش بسیار مهمی در انتقال ارزش ها و نشان دادن مفاخر ملی، سابقه ی فرهنگی و عزت تاریخی به دانش آموزان دارند.

وی با تشریح ضرورت توجه به تقویت زیرساخت‌های آمورشی، اظهارداشت: آموزش و پرورش در تربیت نیروی انسانی در تراز انقلاب اسلامی نقش مهمی دارد و برای تحقق این امر مهم همه باید به این نهاد مقدس کمک کنیم.

 مهندس دقیق در بخش پایانی سخنانش با بیان اینکه استفاده از فناوری های نوین آموزشی زمینه ساز رشد و ترقی دانش آموزان می شود، ابراز داشت: اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس درکنار ساخت مدارس به این مقوله مهم و تاثیرگذار به عنوان یک راهبرد اصلی در سر فصل برنامه ریزی های خود توجه ویژه دارد.

در ادامه سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این نشست با اشاره به نقش بی بدیل آموزش و پرورش در مقابله با هجمه دشمنان اظهار داشت: بدون شک توجه حداکثری به دستگاه تعلیم و تربیت بسیاری از نقشه های دشمن را در ابعاد فرهنگی و اعتقادی خنثی می کند. افزود: آینده کشور به آموزش و پرورش بستگی دارد و همه وظیفه دارند وظیفه خود را در قبال مأموریت های این ابر دستگاه فرهنگی ایفا کنند.

 

تعداد بازدید: 97 تاریخ و زمان ثبت: 1402/08/1609:51:27
پیام سال
سال 1402 (سال مهار تورم، رشد تولید) گرامی باد.
طرح آجر به آجر
ساماندهی مدارس کانکسی و سنگی
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات پایگاه اطلاعات قراردادهای کشور سامانه سوت زنی
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1402/09/18
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد