Aa
سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری فیش حقوقی چت آنلاین
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
250
بازدید هفته:
1655
بازدید ماه:
6590
بازدید کل:
141385
اخبار سایت
مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان از برگزاری بیست و چهارمین جشنواره خیّرین مدرسه ساز استان گیلان در دهم آذرماه جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مهندس علی دقیق، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان روز شنبه مورخ 21 آبان ماه 1401 در جلسه ستاد هماهنگی بیست و چهارمین جشنواره خیّرین مدرسه ساز استان که با حضور رئیس و مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز، نماینده اداره‌کل آموزش و پرورش و اعضای ستاد برگزاری جشنواره در دفتر مدیرکل تشکیل شد، با اشاره به اهمیت تکریم خیرین مدرسه ساز، اظهارداشت: تکریم خیرین کاری بسیار ارزشمند است و وظیفه ماست از این انسانهای ایثارگر به شایستگی تجلیل و تکریم نمایم.

وی با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز بی منت ایثار می کنند، ابراز داشت: ما همیشه به وجود چنین انسانهایی افتخار می کنیم و تجلیل از این انسانهای بزرگ باید به بهترین نحو ممکن انجام شود.

مهندس دقیق در ادامه ضمن تشکر از حمایت های مسئولین محترم به ویژه استاندار ارجمند، ابراز داشت: خوشبختانه آقای دکتر عباسی استاندار فرهیخته گیلان به عنوان چهره فرهنگی از بدنه آموزش و پرورش بوده و حمایت ها ایشان همواره راهگشا بوده است و در این جشنواره نیز از برکت وجودی و حمایت های ایشان بهره مند خواهیم شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به انتصاب ریاست جدید سازمان نوسازی مدارس کشور و ضمن تشکر از خدمات دکتر رخشانی مهر و همدلی و همراهی ایشان با جامعه و مجامع خیرین مدرسه ساز، برای دکتر خان‌محمدی سرپرست سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور نیز آرزوی موفقیت نمود.

وی تصریح نمود: دکتر خان محمدی با روحیه انقلابی و عملکرد جهادی سابقه درخشانی در قرارگاه جهادگران مدرسه‌ساز در محرومیت‌زدایی و آبادانی مناطق کم ‌برخوردار داشته و ما با وجود این عزیز فرهیخته امیدوار به تحولی بزرگ در توسعه و تجهیز زیر ساخت های آموزشی هستیم.

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان در ادامه اظهار داشت: جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان امسال با رویکرد « تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام دولتی توسط خیرین » در تاریخ 10 آذرماه در سالن غدیر استانداری گیلان برگزار خواهد شد.

در ادامه میر مسعودی و یعقوبی رئیس و مدیرعامل مجمع خیر ین مدرسه ساز هریک با بیان مطالبی حمایت همه جانبه مجمع خیرین مدرسه ساز را از برگزاری شایسته جشنواره اعلام نموده و سایر اعضای ستاد نیز با  تاکید بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رویداد فرهنگی، راهکارها و پیشنهادهایی جهت نحوه و چگونگی برگزاری جشنواره، نمایشگاه دستاوردهای خیرین مدرسه ساز و پيشنهادهاي لازم جهت هرچه با شكوه تر برگزار شدن بیست و چهارمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان ارائه نمودند.

تعداد بازدید: 90 تاریخ و زمان ثبت: 1401/08/2112:07:54
پیام سال
سال 1401 (سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین) گرامی باد.
طرح آجر به آجر
ساماندهی مدارس کانکسی و سنگی
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1401/09/10
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد